Літній комплекс відпочинку «Аквамарин» – ваш рятувальниквід літньої спеки! Блакитні басейни з кришталево чистою водою, зручні шезлонги, сонячні поляни.

На термометрі -40+ градусів,під ногами розпечений асфальт,і в такі хвилини мрієш про те, аби зануритися у прохолоду басейну. Для цього не треба долати сотні кілометрів.Чудове містечко є неподалік від Полтави. І ми його знайшли!

Це – літній комплекс відпочинку «Аквамарин» - нове улюблене місце сімейноговідпочинку.Річкова вода поблизу Полтави стає дедалі гіршою, не кожен схоче засмагати і на громадському пляжі. Тому у «Аквамарині» до ваших послуг:

Великі басейни з кришталевою водою, цього літа побудовано ще один великий басейн, тож місця для плавання стало ще більше! Безпечний дитячий басейн Просторі галявини з газоном Зручні шезлонги Кофмортні альтанки Смачні шашлики та інші страви Бар з охолодженими напоями, міні зоопарк.

Ціни також по – літньому легкі і приємні, вхід з понеділка по п'ятницю-200 грн. У суботу та неділю -250 грн. Дітям до 6 років вхід безкоштовний(без лежака).

Вхід дітям від 6-10 років - 150 грн. ( з пред'явленням документів).

Оренда альтанки безкоштовна!

Чекаємо на вас щоденно з 9:00 до 20:00.

Адреса: село Микільське, Полтавського району (за Терешками).

Сайт: http://www.aquamarine-poltava.com/

Інстаграм:https://www.instagram.com/aquamarine_poltava

Телефон:+38(099)943-41-93.